VarastoExpert eKauppa

Yhteydenotto

LAOEKSPERT OÜ

Mustamäe tee 18A

10 617 Tallinn, Viro

Auki:M-P 9.00-17.30

Puh.: +372 6 722 380

Faksi: +372 6 722 381

GSM: +372 52 66 297

info@laoekspert.ee

Kaipaatko apua?

Suunnitteletko uuden varaston rakentamista tai nykyisen laajentamista?
Haluatko tehostaa ja kehittää varastosi nykyistä sisälogistiikkaa?
Lähetä viesti meille ja saat vastaukset kaikkiin kysymyksiin nopeasti.
Suunnittelu ja neuvonta veloituksetta!

CAPTCHA
Tarkistuskoodi

Lähetä tiedot

Henkilökunta

Danel Uueni Andres Plaser
Projektipäällikkö Projektipäällikkö

Sähköposti: danel@laoekspert.ee

Sähköposti: andres@laoekspert.ee

Puhelin: +372 6 514 288

Puhelin: +372 6 546 544
Matkapuhelin: +372 53 419 797 Matkapuhelin: +372 53 494 520
Faksi: +372 6 722 381 Faksi: +372 6 722 381

Puhuu suomea, englantia

Puhuu suomea, englantia, venäjä


                     

Tanel Lepland

Peeter Kuus

Ostopäälikko

Johtaja
Sähköposti:tanel@laoekspert.ee

Sähköposti: peeter@laoekspert.ee

Puhelin: +372 6 506 247

Puhelin: +358 931 577 076

Matkapuhelin: +372 51 50 476

Matkapuhelin: +372 52 66 297

Faksi: +372 6 722 381

Faksi: +372 6 722 381

Puhuu suomea, englantia, venäjä

Puhuu suomea, englantia, venäjä

Krislin Viskre

Inga Lomp

Myyntisihteeri

Myyntisihteeri

Sähköposti: krislin@laoekspert.ee

Sähköposti:

inga@laoekspert.ee

Puhelin: +372 6 51 4334

Puhelin: +372 6 722 382
Faksi: +372 6 722 381

Faksi: +372 58 552 070

Puhuu englantia

Puhuu englantia, venäjä



Viktor Möller

Varastotyöntekijä


Jaanus Sulg

Varaston johtaja